Menu
Your Cart

Pre Kapely

Každý rozumný človek uváži, že hudobný obchod a hudobníci by mali ťahať za jeden povraz. Obchod bez zákazníkov neprežije, a keby neboli žiadne obchody, všetko by bolo zložitejšie aj pre hudobníkov.


V tomto bode sme ako obchod pre hudobníkov a kapely otvorený užšej spolupráci tak, ako je to možné s veľkoobchodmi na medzinárodnej úrovni.

Čo teda ponúkame?

Individuálna skladová dostupnosť - poznáte ten pocit, keď si hráte na svojich "špeci" strunách, ktoré pravidelne objednávate, no tentokrát ich nemajú skladom a dodanie je v rozmedzí niekoľkých dní, až týždňov. V našom obchode pre Vás vieme mať "Vaše" produkty vždy skladom, aby stačilo iba prísť a nakúpiť.

Spoluprácu na prezentácii – ako my, tak aj vy si robíte reklamu, tak prečo to nevyužiť v spoločný prospech? Každý hudobník, ktorý s nami bude spolupracovať, bude mať možnosť sa zúčastniť našich marketingových aktivít, a získať tak niečo aj pre seba - na oplátku očakávame rovnaký prístup aj z druhej strany.

Fotografie a video - nakoľko máme dostatok techniky na profesionálnej úrovni, tak sme sa rozhodli niektoré záležitosti vziať do vlastných rúk - fotky z koncertov alebo videá obľúbených piesní vo vysokej kvalite? Žiadny problém pre akúkoľvek kapelu.

Všetko ostatné, čo si dokážete vymyslieť, vieme prebrať osobne u nás na predajni.